Filtrovať podľa

Kategórie

Kategórie

Cena

Cena

  • 79,00 € - 285,00 €

Dostupnosť

Dostupnosť

Najnovšie príspevky

Plošné materiály

Investwood je renomovaná portugalská spoločnosť, ktorá vyrába kvalitné drevotrieskové a cementotrieskové dosky. Ponúkate široký výber materiálov pre rôzne použitie, ako napríklad:

Fasádne obklady: Viroc a Valchromat sú ideálne na vonkajšie steny budov vďaka svojej odolnosti voči poveternostným vplyvom.

Konštrukčné materiály: Viroc sa vďaka svojej pevnosti používa v nosných konštrukciách ako strechy a podlahy.

Interiérové obklady: Valchromat s rôznymi farebnými variantmi a moderným vzhľadom je vhodný na steny a stropy v interiéri.

Nábytok: Valchromat a Viroc sa dajú ľahko opracovávať a sú vhodné na výrobu nábytku.

Podkategórie

  • Valchromat® - farebná MDF

    Na rozdiel od tradičnej MDF dosky Valchromat obsahuje vlákna, ktoré sú jednotlivo impregnované organickými farbivami a spojené špeciálnou živicou. Vďaka tomuto jedinečnému prístupu má Valchromat charakteristické zloženie, čo má za následok jedinečné fyzikálne a mechanické vlastnosti. Toto exkluzívne zloženie poskytuje nielen bohatú paletu farieb, ale umožňuje aj jednoduché vykonávanie trojrozmerných diel.

  • Viroc® -...

    Viroc®je kompozitná doska pozostávajúca zo zmesi drevených častíc a cementu nazývaná Cementotriesková doska (CBPB alebo CTD). Spája v sebe pružnosť dreva s pevnosťou a odolnosťou cementu, čo umožňuje širokú škálu aplikácií v interiéri aj exteriéri. Výroba dosky Viroc je v súlade so špecifikáciami noriem EN 634 a EN 13986 a nesie certifikát označenia CE.

Počet produktov: 17

Zobrazuje sa 1-17 z 17 položiek

Aktívne filtre