Publikované: "2023 - Október"

Najnovšie príspevky

Publikované v:"2023 - Október"

 • Povrchová úprava drevenej podlahy bez odstávky
  Povrchová úprava drevenej podlahy bez odstávky

  Pri výbere podlahy je drevo stále na prvom mieste v zozname želaní. Jeho prirodzenosť šíri teplo a pohodlie a zároveň sa dá dokonale kombinovať s najmodernejšími prvkami bývania. Ak však chcete mať z tohto cenného materiálu veľa radosti, mali by ste dbať na kvalitný náter a starostlivosť. Tu sa odporúčajú prírodné oleje, ktoré prenikajú hlboko do dreva, a umožňujú tak jeho čo najdlhšiu životnosť.

  Čítať viac
 • SAICOS SINGLE TOP - Jednovrstvový olej (2K) - Farebné odtiene na inšpiráciu
  SAICOS SINGLE TOP - Jednovrstvový olej (2K) - Farebné odtiene na inšpiráciu

  SAICOS Single Top Jednovrstvový Olej (2K) je vysokokvalitný olejový náter špeciálne vyvinutý pre profesionálnych používateľov na povrchovú úpravu dreva v interiéri. Poskytuje vynikajúcu ochranu a dodáva drevu prirodzený a príťažlivý vzhľad. Sortiment pozostáva z ôsmich odtieňov, ktoré ponúkajú najširší možný výber povrchových úprav dreva.

  Čítať viac
 • Impregnácia a lazúra - dokonalé duo pre všetky drevené povrchy v exteriéri
  Impregnácia a lazúra - dokonalé duo pre všetky drevené povrchy v exteriéri

  SAICOS Lazúra na drevo a SAICOS Univerzálna impregnácia Zelená oáza - záhrada - je najmä v stresujúcom každodennom živote pre mnohých domáce útočisko so špeciálnym relaxačným faktorom. Útulná záhrada ponúka nepredstaviteľné možnosti - a to bez veľkej námahy. Slnko, dážď a vlhkosť si však od nej vyžadujú veľa - najmä od jej drevených konštrukcií, ako sú ploty, zásteny, presahy nad strechou a záhradné prístrešky. S lazúrou na drevo SAICOS v kombinácii s univerzálnou impregnáciou SAICOS sú...

  Čítať viac
 • Valchromat - farebné MDF dosky na dizajnové použitie v interiéroch
  Valchromat - farebné MDF dosky na dizajnové použitie v interiéroch

  Valchromat je MDF panel vyrobený z drevených vlákien zafarbených počas výrobného procesu. Vlákna sú impregnované organickými farbivami a chemicky viazané špeciálnou živicou, ktorá Valchromatu dodáva jedinečné fyzikálno-chemické vlastnosti, umožňuje objavovať tretiu dimenziu, krásu textúry a to najlepšie z dizajnu.

  Čítať viac
Showing 1 to 4 of 4 (1 Pages)