Najnovšie príspevky

Jednoducho BRILLIANTný!

BRILLIANT lazúra na drevo je vysoko účinný a odolný náter dreva s vysokou odolnosťou voči poveternostným vplyvom. Ideálny na všetky druhy dreva okolo domu a v záhrade. Chráňte svoje drevo pred poveternostnými vplyvmi s BRILLIANT lazúrou na drevo - prírodným a účinným náterom na drevo.

Vysokokvalitné zložky a farebné pigmenty poskytujú dobrú ochranu pred UV žiarením a odolnosť voči poveternostným vplyvom. Povrch je tiež chránený proti plesniam a hubám.

Ľahko sa nanáša a má vysokú kryciu schopnosť, 2,5 litra vystačí na približne 23 m² (2 vrstvy). BRILLIANT lazúra na drevo odpudzuje vodu a nečistoty a je na vodnej báze, vďaka čomu je aj ekologická.

Štyri rôzne farebné varianty

Briliant Borovica Brilliant Dub Brilliant Šedá Brilliant Hnedá

Všetky farebné odtiene sa dajú miešať. Pri použití viacerých plechoviek z rôznych šarží tieto vopred premiešať. Konečný odtieň závisí od viacerých faktorov, okrem druhu dreva a štruktúry dreva napr. aj brúsenie je tiež rozhodujúce. Z týchto dôvodov odporúčame vykonať skúšobný náter na pôvodnom druhu dreva.

Oblasť použitia: 

Drevo na dome: drevené fasády, strešné presahy, drevené konštrukcie, obloženie balkónov, okenice, prístrešky pre autá 

Drevo v záhrade: pergoly, zásteny, mreže, ploty, záhradné brány, záhradné prístrešky 

BRILLIANT lazúra na drevo je pripravená na okamžité použitie bez riedenia. Stačí dobre premiešať a potom naniesť štetcom v smere vlákien dreva. V závislosti od teploty a vlhkosti je potrebný čas schnutia približne 8 hodín. Na optimálnu ochranu mäkkého dreva náchylného na zmenu farby odporúčame predbežné ošetrenie impregnáciou.

Na vonkajšie použitie      Brilliant-Colour-icon-farbvarianten.png   Brilliant-Colour-icon-wetterfest.png     Brilliant-Colour-icon-auftrag-pinsel.png

Publikované v: Nátery na drevo

Napíšte komentár