Najnovšie príspevky

Použitie panelov Viroc® v komerčných priestoroch

1 Comment
(5)

Čo je Viroc?

Viroc je materiál zo zmesi dreva a cementu, ktorý spája prirodzené vlastnosti dreva s pevnosťou cementu. Výsledkom tohto spojenia je vysoko odolný, trvanlivý a esteticky príťažlivý výrobok. Jedinečná kombinácia drevených vlákien a cementu vytvára materiál, ktorý je zároveň pružný a pevný. Je preto ideálny na rôzne aplikácie, najmä v komerčných priestoroch.

Štýl a elegancia

Jednou z najvýraznejších vlastností panelu Viroc je jeho jedinečný vzhľad. Drevené vlákna mu prepožičiavajú prirodzený a teplý vzhľad, zatiaľ čo pevnosť cementu mu zabezpečuje moderný a industriálny nádych.

Rozmanitosť dostupných odtieňov a textúr poskytuje dizajnérom širokú škálu možností. Umožňuje prispôsobiť prostredie, ktoré prezentuje identitu a štýl značky. Či už ako obloženie stien, podláh a podhľadov, alebo nábytku a dekoračných predmetov, Viroc poskytuje sofistikovanú estetiku, ktorá vynikne.

Výnimočná odolnosť

Okrem atraktívneho vzhľadu je Viroc známy aj svojou výnimočnou odolnosťou. V rušných komerčných priestoroch, kde je opotrebovanie nevyhnutné, je tento materiál vysoko odolný voči poškriabaniu, nárazom a iným poškodeniam.

Jeho schopnosť odolávať nepriaznivým podmienkam z neho robí ideálnu voľbu pre miesta s vysokou návštevnosťou. Majitelia podnikov si môžu byť istí, že ich priestory si zachovajú svoj lesk po dlhšiu dobu.

Všestranná aplikácia

Všestrannosť systému Viroc sa prejavuje v množstve rôznych použití v komerčných priestoroch. Možno ho použiť na obloženie fasád alebo na vytvorenie vnútorných priečok, ako aj na pulty a pracovné dosky. Možnosti sú takmer nekonečné.

investwood_Projetos_Viroc_store-fora-sunglasses-mouzinho_17-1980x1485.jpg

Integrovaná udržateľnosť

Okrem estetických a výkonnostných vlastností vyniká Viroc aj ako udržateľný materiál. Kombinuje drevo, obnoviteľný zdroj, s cementom, pri ktorého výrobe sa spotrebuje menej energie ako pri iných tradičných materiáloch.

Tento materiál je teda v súlade s dnešnými environmentálnymi záujmami. Tento faktor udržateľnosti spĺňa očakávania moderného trhu. Umožňuje tiež výstavbu ekologickejších obchodných priestorov.

V čoraz konkurenčnejšom komerčnom sektore je výber materiálov, ktoré spájajú štýl a trvanlivosť, nevyhnutný. Viroc je vďaka svojej jedinečnej estetike, vynikajúcej odolnosti a všestrannosti ideálnou voľbou na premenu komerčných prevádzok na atraktívne a dlhotrvajúce prostredie. Rozhodnutím sa pre Viroc majitelia podnikov a architekti neinvestujú len do materiálu. Tvoria aj zážitky, budujú značky a vytvárajú priestory, ktoré prejdú skúškou času tým najelegantnejším spôsobom.

Publikované v: Veľkoplošné materiály

Napíšte komentár

Comments

 • Viroc informácie
  Autor:Ing.arch. Ján Pekarčík Dňa 2024-04-24
  Hodnotenie:
  5.0

  Poprosím všetky dostupné informácie o produkte VIROC; typy, formáty, povrchy, ceny, dodávka atď.

  Ďakujem