DuboveStoly.sk – slovenský výrobca dubového nábytku

Investovanie do masívneho dreveného nábytku je nepochybne najlepšou voľbou ako si zariadiť domov či kanceláriu kvalitným a nadčasovým nábytkom. Slovenský výrobca dubových stolov a nábytku z masívu DuboveStoly.sk podporuje zásady tradičnej remeselnej výroby. Aby si však drevo zachovalo svoj ušľachtilý charakter mnoho rokov, na ochranu zvolili špičkové rastlinné oleje a vosky od nemeckého výrobcu Saicos Colour GmbH. Vďaka nim si drevo zachová svoju prirodzenú krásu, farba bude intenzívnejšia a jeho kresba posilnená. Navyše farebná škála olejov a voskov Saicos zahŕňa tie najmodernejšie odtiene, ktoré dotvoria atmosféru v každom štýle interiéru. Spoločnosť DubovéStoly.sk zostaví a vyrobí vysnívaný kus nábytku z dubového masívu spolu s vami.

Nábytok a stolové dosky sú pravidelne vystavené kontaktu s jedlom, tekutinami, alebo s horúcim predmetom. Drevený nábytok by bez správneho ošetrenia olejmi nebol odolný voči nečistotám ani mechanickému poškodeniu, aj rozliata tekutina by na ňom zanechala trvalé stopy. Voskové oleje Saicos vynikajú vysokou odolnosť, preto sú výbornou voľbou do záťažových prostredí a obľúbeným produktom na ošetrenie jedálenských stolov pre domácnostinábytku pre HoReCa segment.

Pravidelná starostlivosť o masívny dubový nábytok pomáha predísť opotrebeniu, ktoré vedie k predčasnej výmene  obľúbených kusov nábytku. V produktovej rade Saicos nájdete širokú  škálu prostriedkov na ošetrenie a údržbu dreva. Všetky oleje na menšie opravy škrabancov a revitalizáciu dreva si vie zákazník zakúpiť v showroome DuboveStoly.sk, ktorý nájdete v R1- centrum bývania na Rožňavskej 1 v Bratislave.